Bli med NITO til Hafjell for fart og moro

Bli med NITO til Hafjell for fart og moro

Kvinnelig snowboardkjører i fart. Snøen spruter. Kredit: Getty images

Vi inviterer deg til en ettermiddag i bakken sammen med andre medlemmer.

Kvinnelig snowboardkjører i fart. Snøen spruter. Kredit: Getty images

Påmelding

Bli med NITO til Hafjell for fart og moro

Bli med på en sosial ettermiddag i Hafjell

Vi inviterer NITO-medlemmer til en uformell og hyggelig ettermiddag med pizza og kjøring i bakken. Dette er en gyllen mulighet til å møte andre medlemmer og bygge nettverk i et avslappet miljø.

Vi starter på Hafjell Pizza kl. 16:00, der det står fersk pizza klar når du kommer. Etterpå tar vi turen ut i bakken for noen aktive og sosiale timer sammen.

Transport

Du står for egen transport til Hafjell, men vi oppfordrer til samkjøring. Meld gjerne fra i påmeldingen dersom du har ledig plass i bilen, eller trenger skyss. Så hjelper vi til med å koble de som kan samkjøre.

Ledige plasser

Arrangementet arrangeres av NITO Ung Innlandet, men vi har flere plasser ledige, så nå er påmeldingen åpen for alle!

Meld deg på nå

Vi gleder oss til en hyggelig og aktiv ettermiddag i Hafjell!

Praktisk informasjon

  • Oppmøte kl 16:00 på Hafjell pizza
  • Pizza ved ankomst (den står klar). Gi beskjed om du er forsinka.
  • Heiskort er inkludert
  • Tansporten dit og hjem må du ordne seg. Vi prøver å legge opp til samkjøring
  • Ski/snowboardutstyr kan leies like ved Hafjell pizza eller hos BUA

Ragnhild Ryvænge Gjeset

Rådgiver NITO Innlandet øst

Jonathan Faundez

Rådgiver NITO Innlandet vest

NITO i Innlandet vest

Her finner du aktivitet i Innlandet-avdelingene fremover. Avdelingen arrangerer tillitsvalgtsamlinger og medlemsaktivitet for alle medlemmer; studenter, unge yrkesaktive og pensjonister.
Kurs og aktiviteter i Innlandet vest