Trygg på nett: Datasikkerhet for pensjonister (Gjøvik)
I en stadig mer digital verden blir det viktigere enn noensinne å beskytte seg mot svindel og usikker nettbruk. Bli med på vårt seminar hvor Nordea deler praktiske råd om nettsikkerhet, spesielt tilrettelagt for pensjonister.
Dette er et seminar spesielt utformet for å gi deg den kunnskapen du trenger for å navigere trygt i den digitale verden. Du vil få innsikt i de mest aktuelle temaene innen nettsikkerhet med dette skreddersydde programmet for å bli mer robust mot nettsvindel.
Foredraget holdes av Marte Pernille Gran Nykaas, Nordeas fagekspert innen svindel og bevissthet.
Hva lærer du mer om?
- Hvordan foregår svindel på nett og via telefon?
- E-postsvindel og falske lenker via SMS - kan man oppdage sånt selv?
- Nettsider - kan jeg vite at dette er trygt eller ikke?
- Passordsikkerhet
- Hvor kan jeg hente relevant informasjon om datasikkerhet og nettsvindel?
Arrangementet har begrenset antall plasser og dermed kun åpent for medlemmer av NITO. Meld deg på i dag for å sikre deg en plass. Det vil bli enkel servering på arrangementet, så vennligst oppgi allergier eller dietter ved påmelding.
Vi gleder oss til å se deg.
Vi arrangerer tilsvarende seminar i Hamar, 3. september kl. 11.00. Velg arrangementet som passer deg best.
Dette er et arrangement laget av og for NITO-pensjonistene i Innlandet øst og Innlandet vest avdelinger. Arrangementet er åpent for alle medlemmer, men pensjonister vil bli prioritert.
Har du innspill til arrangementer setter vi pris på at du tar kontakt med oss på eller .
Innlandet - for aktive pensjonister
Mandagsrådet: Dilemmaer i arbeidslivet
11. august 2025, Arendal
Barrique Øl og Vinstue
Er den norske skolen en realfagssinke?
13. august 2025, Arendal
Thon Hotel Arendal
50% rabatt på billetter til Retromessa 2025
16. august 2025, Sandefjord
Runarhallen
Vi lever i en usikker verden - hvordan kom vi hit, og hva vil skje fremover?
11. november 2025, Norge
Streaming