Kræsjkurs Informasjonssikkerhet NITO Studentene Kristiania

Kræsjkurs i informasjonssikkerhet NITO Studentene Kristiania

Jente som arbeider på pc, smiler til kamera

Boost kunnskapene før eksamen i cybersikkerhet, og bli med på kræsjkurs med NITO Studentene på Kristiania.

Jente som arbeider på pc, smiler til kamera

Påmelding

Kræsjkurs i informasjonssikkerhet NITO Studentene Kristiania

Kræsjkurs i informasjonssikkerhet

Vi har nå gleden av å invitere deg som skal ta eksamen i informasjonssikkerhet til et praktisk og faglig relevant kræsjkurs med Linde og Oliver. Kurset passer for deg som ønsker bedre forståelse i cybersikkerhet, både teoretisk og praktisk. 

Om kursholderne:

Linde er tredjeårsstudent i cybersikkerhet og hovedveileder for teknologi, med tidligere erfaring som veileder i informasjonssikkerhet. 

Oliver er andreårsstudent i cybersikkerhet og veileder innen informasjonssikkerhet og objektorientert programmering (OOP). 

På kurset går de blant annet gjennom:

  • Grunnleggende prinsipper innen kryptering 
  • Praktiske oppgaver, inkludert bruk av Boris tockpick 
  • Akademisk skriving innen fagfeltet 

Det blir servering av pizza, så husk å meld fra om allergier ved påmelding. 

 

 

Ekstra gode fordeler for studenter

  • Kun 350 kroner for medlemskap i hele studieperioden
  • Gratis forsikring ut studietiden
  • Rådgivning og støtte for karrierestart

Bli studentmedlem

Medlemskapet for studenter koster 350 kroner for hele studieperioden, og gir deg mange medlemsfordeler.

Bli medlem