Lunsjforedrag fra NITO BFI primærhelsetjenesten om digitale løsninger

Lunsjforedrag fra NITO BFI primærhelsetjenesten om digitale løsninger

Digitale løsninger styrker pasientsikkerheten.

Påmelding

Lunsjforedrag fra NITO BFI primærhelsetjenesten om digitale løsninger

I dette lunsjforedraget får vi høre om hvordan hverdagen på legekontoret var før innføring av digital løsning og hvordan den har endret seg. Hvordan kan digitale løsninger og elektronisk overføring av laboratoriesvar forbedre arbeidsflyt, reduserer feil og styrke pasientsikkerheten på legekontor? Er det bare positivt med digitale løsninger?

Foredragsholderen har god innsikt i temaet. Hun jobber både direkte med digitale løsninger, men er også bruker, som helsesekretær på medisinsk senter.

Praktisk informasjon

Lunsjforedraget holdes på Teams. Du vil få tilsendt lenke på e-post i forkant av foredraget. Det vil være mulighet for å stille spørsmål i møtechatten. Foredraget tas opp og vil bli sendt ut til påmeldte deltakere i etterkant.

Anne Helene Jenssen

Foredragsholderen Anne Helene Jenssen er helsesekretær på Heimdal Medisinske Senter og kunderådgiver i HP-Link

Portrettbilde av Anne Helene Jenssen

Ta kontakt ved spørsmål

Silje Brobakken

Rådgiver

Smilende kvinne med langt blondt hår og en gul trøye.
Silje Brobakken. Foto: Bjarne Krogstad